dzieci

Dzieci uwielbiają te przedszkola

Dzieci uwielbiają te przedszkola

(...) Okres Twojego urlopu dobiega końca i pora wrócić do pracy. Obawiasz się jak pogodzić wszystkie obowiązki, ale nie tylko to spędza Ci sen z powiek. Boisz się tego, jak Twoje dziecko poradzi sobie w nowej sytuacji. Bowiem to dla niego zmiany będą (...)

Korzystanie z prywatnych przedszkoli

Korzystanie z prywatnych przedszkoli

(...) W dzisiejszych czasach jak najbardziej możliwe jest korzystanie z prawidłowych przedszkoli. Niesie to za sobą duże korzyści, ponieważ wtedy rodzic ma pewność tego, że jego dziecko znajdzie się na liście członków takiego przedszkola i nie (...)

Wymowa kluczem do sukcesu

Wymowa kluczem do sukcesu

(...) osobę. To bardzo ważny element kontaktów międzyludzkich, dlatego w wypadku naszych pociech warto zadbać o poprawną wymowę już od najmłodszych lat.Niektóre dzieci z naturalną łatwością wymawiają poszczególne sylaby czy też litery, inne mają z tym (...)

Problemy przy karmieniu piersią

Problemy przy karmieniu piersią

(...) Na całym świecie wiele mówi się o karmieniu piersią. W ostatnich latach miał miejsce ogromny postęp w społecznej świadomości na temat zalet karmienia piersią. Okazało się bowiem, że karmienie piersią powoduje, że dziecko jest zdrowe o wiele (...)

Zgryz maluszka

Zgryz maluszka

(...) Bardzo wielu rodziców martwi się, by od najmłodszych lat ich pociechy miały zdrowy zgryz. Jest to bardzo pozytywne, ponieważ dostarcza się maluchowi od najmłodszych lat dobrych nawyków. Często, dentyści uczą maluchów szczotkowania zębów, rozdają ulotki informacyjne czy naklejki. Maluchy uczą się także w ten sposób odpowiedzialności. Wiadomo, że ich szczoteczki nie są identyczne, jak te których używają osoby dorosłe,

Udane wakacje z dziećmi

Udane wakacje z dziećmi

(...) Wakacje to czas relaksu i wypoczynku. Czas, na który czekają wszyscy - dorośli i dzieci. Żeby wakacje były udane trzeba się do nich jednak bardzo starannie przygotować. Bo wakacje przecież wakacjom równe nie są. Można spędzić ten wolny czas na zdobywaniu nowych doświadczeń, poznawaniu nowych ludzi czy na zwyczajnie zdobywaniu nowych, pięknych wspomnień. Można też spędzić ten czas na nauce nowych rzeczy.