Okres Twojego urlopu dobiega końca i pora wrócić do pracy.

Obawiasz się jak pogodzić wszystkie obowiązki, ale nie tylko to spędza Ci sen z powiek. Boisz się tego, jak Twoje dziecko poradzi sobie w nowej sytuacji. Bowiem to dla niego zmiany będą kolosalne. 
Dotychczas maluch przyzwyczajony był do obecności rodziców, do całodziennych zabaw w domu i na placu zabaw u boku swojej mamy, a teraz zostanie postawione w całkowicie nowej sytuacji. Twój maluch zapewne polubi nowe opiekunki i rówieśników, jednak do którego przedszkola wysłać dziecko, by czuło się ono komfortowo? Myślałaś już o opcji, jaką jest prywatne przedszkole w Gdańsku, które zdobywa najlepsze recenzje wśród doświadczonych rodziców. To tam dzieci uczą się rysować, niektóre nawet pisać. To tam będziesz oglądała przedstawienia, w których Twój maluch będzie brał udział. 
Przedszkola prywatne różnią się od publicznych nie tylko ceną. Koszta z tym związane, mają bowiem swój cel. Mali uczniowie uczęszczają na zajęcia językowe, plastyczne, ruchowe, często też logopedyczne. Każdy dzień wypełniony jest wieloma bardzo ciekawymi zajęciami, które uczą poprzez doskonałą zabawę. Różnica pomiędzy przedszkolem państwowym, a prywatnym dotyczy także liczby opiekunek zajmującymi się maluchami. 
W przedszkolu prywatnym, jest ich zwyczajnie więcej. Codzienny jadłospis jest zazwyczaj nieco wzbogacony, a dzieci nietolerujące niektórych produktów, mają możliwość otrzymywania dań dostosowanych do ich potrzeb. Niepubliczne przedszkole niesie za sobą wiele plusów i tak też twierdzą wszyscy rodzice, których pociechy cieszą się na myśl o nim. Oczywiście nie wszyscy posiadają fundusze, by zapewnić dziecku miejsce w przedszkolu prywatnym, jednak jeżeli Ty masz ku temu warunki, weź tę opcję pod uwagę.

Fotorelacja

dzieci

zabawa

zabawki

nauka

edukacja

szkoła

przedszkole