Meble dla dzieci Flexa

ul. Malborska 41
03-286 Warszawa
email: webwarszawa@flexashop.com
tel. (22) 7624033
tel.kom: 662 095 924

http://sklep.mebleflexa.pl


Wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy z tego, że wszystkie meble dziecięce powinny być dopasowane do potrzeb dziecka - zarówno tych fizycznych, jak i psychicznych. Szczególnie ta druga kwestia jest regularnie pomijana, a dzieci posiadają w swoich pokojach meble przeznaczone dla dorosłych - jest to błąd, dlatego przed umeblowaniem pokoju dziecięcego warto zapytać swoją pociechę, co chętnie by w nim widziało.

Obecnie da się zamówić szafy czy łóżka dla dzieci w odpowiednim wymiarze, wykonane w konkretnych kolorach czy nawet z ciekawym motywem rysunkowym. Dzięki temu pokój dziecięcy będzie dla dziecka azylem, w którym będzie mogło bawić się i poczuje się bezpiecznie.

Co więcej, niektóre elementy pokoju dziecięcego, jak na przykład biurka dla dzieci, powinny być wykonane we właściwym wymiarze - takim, który pozwala dziecku na zachowanie odpowiedniej pozycji podczas pisania czy nauki. Oczywiście, trudno wymagać od rodziców, aby regularnie zmieniali wymiary mebli na potrzeby dziecka, dlatego dobrze jest zainwestować w meble regulowane.

Możliwość regulacji sprawia, że krzesło czy biurko można dostosować do wzrostu szybko rosnącego dziecka, dzięki czemu będzie ono mu służyć przez długie lata dzięki swojej wytrzymałości.

Fotorelacja

dom

meble

dzieci

pokój dziecięcy