Niepubliczne Przedszkole Montessori we Wrocławiu

Al. Pracy 24
53-232 Wrocław
tel: 512-150-140
tel: 517-080-060
sekretariat@szkola-montessori.com.pl

http://www.przedszkole-montessori.wroclaw.pl


W tak wielkim mieście jak Wrocław, zapotrzebowanie na placówki dla dzieci jest ogromne.

Przedszkola we Wrocławiu są przepełnione, szczególnie publiczne ale również w prywatnych nieraz brakuje miejsc dla maluchów. Dużym zainteresowaniem rodziców cieszy się przedszkole Montessori, które działa na nieco innych zasadach, niż pozostałe przedszkola we Wrocławiu. 
Co je wyróżnia?
Przedszkole Montessori podchodzi do każdego dziecka indywidualnie i stara się rozwijać w każdym z nich kreatywność. Każde dziecko ma wrodzoną potrzebę nauki i tworzenia a przedszkole Montessori ma na celu zapewnienie mu odpowiednich materiałów i możliwości rozwijania własnych zainteresowań i umiejętności. W takiej placówce powinna pracować wyłącznie dobrze przygotowana kadra, znająca zasady metody Montessori. 
Przedszkola we Wrocławiu jak np przedszkole-montessori.wroclaw.pl oferują różne oferty, więc rodzice mają w czym wybierać. Wymagania rodziców są coraz większe i chcą jak najlepiej dla swoich dzieci. Wielu z nich woli nawet wysłać pociechę do prywatnej placówki i płacić drogie czesne, aby zyskać pewność, że dziecko będzie miało duże możliwości rozwoju i najlepszą opiekę. Tacy rodzice chętnie wybierają przedszkole Montessori wierząc, że to świetny wybór dla malucha. Z pewnością mają rację, gdyż to miejsce może dać dziecku duże szanse na rozwijanie się. 
Nie znaczy to, że inne przedszkola we Wrocławiu są niewarte zainteresowania. Wręcz przeciwnie, ogromny wpływ na jakość placówki mają osoby w nich pracujące. Jeśli to osoby niekompetentne, nawet stosowanie najlepszych metod wychowawczych nie pomoże dzieciom. Może się więc okazać, że publiczne przedszkola we Wrocławiu zapewniają lepszą opiekę, niż przedszkole Montessori.

Fotorelacja

Przedszkole montessori

przedszkola we Wrocławiu